عنوان : مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني (در فایل word)
قیمت : 11,800 تومان
توضیحات در پایین همین صفحه

درگاه 1
درگاه 2

توجه : دریافت شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمی شود

هدف ما در این سایت کمک به دانشجویان و دانش پژوهان برای بالا بردن بار علمی آنها می باشد پس لطفا نگران نباشید و با اطمینان خاطر خرید کنید

توضیحات پروژه

  مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز آی سی بی سی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني :

مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1390 در مجله پزشكی كوثر از صفحه 61 تا 65 منتشر شده است.
نام: ارتباط سطح سرمی هورمون لپتین با سرطان پاپیلاری تیروئید در بیماران ایرانی
این مقاله دارای 5 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سرطان پاپیلاری تیروئید
مقاله لپتین
مقاله تیروکسین
مقاله تیروتروپین
مقاله بیماران ایرانی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: یغمایی پریچهره
جناب آقای / سرکار خانم: پویامنش زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: عریان شهربانو
جناب آقای / سرکار خانم: ظریف یگانه مرجان
جناب آقای / سرکار خانم: حقوقی راد لاله
جناب آقای / سرکار خانم: هدایتی مهدی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اهداف: لپتین از هورمون های بافت چربی است که در کنترل دریافت غذا، مصرف انرژی و تکثیر سلولی نقش دارد. ارتباط لپتین با کم کاری، پرکاری و سرطان تیروئید به تازگی مطرح شده است. از آنجایی که سرطان تیروئید شایع ترین سرطان غدد درون ریز است، هدف از این مطالعه بررسی اختلاف سطح لپتین در افراد مبتلا به سرطان تیروئید با افراد سالم بود.
مواد و روش ها: در این مطالعه توصیفی- مقطعی، 83 بیمار مبتلا به سرطان پاپیلاری تیروئید (35 مرد و 48 زن) و 90 فرد سالم (40 مرد و 50 زن) به روش مبتنی بر هدف از اردیبهشت 1388 تا اردیبهشت 1389 انتخاب شدند. سطح سرمی تیروکسین، تیروتروپین و لپتین در افراد اندازه گیری شد. با توجه به اثر توده چربی بر لپتین، قد، وزن و BMI نیز محاسبه شد. آزمون T مستقل برای مقایسه متغیرها و نرم افزار آماری SPSS 15 برای پردازش داده ها مورد استفاده قرار گرفت.
یافته ها: میانگین سنی و سطوح تیروکسین و تیروتروپین سرمی در دو گروه اختلاف آماری معناداری نداشت. شاخص توده بدنی در زنان از مردان در هر دو گروه بالاتر بود. سطح لپتین در افراد مبتلا به سرطان تیروئید (مردان: 410±317؛ زنان: 619±323ng/ml ) در مقایسه با گروه کنترل (مردان: 22± 65؛ زنان: 34 ± 96 (ng/ml به طور معنی داری بالاتر بود (p<0.05).
نتیجه گیری: سطح لپتین بر سرطان پاپیلاری تیروئید تاثیر دارد. احتمالا می توان از سطح لپتین به عنوان شاخص کمکی در تشخیص یا تایید سرطان تیروئید استفاده نمود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید


عنوان : مقاله ارتباط سطح سرمي هورمون لپتين با سرطان پاپيلاري تيروئيد در بيماران ايراني (در فایل word)
قیمت : 11,800 تومان

درگاه 1
درگاه 2

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir