عنوان : مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات (در فایل word)
قیمت : 11,800 تومان
توضیحات در پایین همین صفحه

درگاه 1
درگاه 2

توجه : دریافت شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمی شود

هدف ما در این سایت کمک به دانشجویان و دانش پژوهان برای بالا بردن بار علمی آنها می باشد پس لطفا نگران نباشید و با اطمینان خاطر خرید کنید

توضیحات پروژه

  مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز آی سی بی سی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات :

مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار و تابستان 1388 در اخلاق در علوم و فناوری از صفحه 21 تا 28 منتشر شده است.
نام: اخلاق در فناوری اطلاعات و آسیب شناسی اخلاق ارتباطات
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله اخلاق علمی
مقاله فناوری اطلاعات
مقاله هنجارهای اخلاقی
مقاله هویت مجازی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: پورنقدی بهزاد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
زمینه: با امكانات و گزینه های فراوانی كه رسانه های جدید در عصر اطلاعات در اختیار افراد جامعه قرار می دهند، كاربران دائما با محرك های جدید و انواع مختلف رفتارهای اجتماعی و اخلاقی آشنا می شوند. این فضا هویت نامشخص و پیوسته متحولی را می آفریند، و بیشترین تاثیر آن برای نسلی است كه در مقایسه با نسل قبل با محرك های فراوانی مواجه است. همچنین از طریق رسانه های نوین و فناوری اطلاعات، افراد جامعه خط مفروض میان فضای عمومی و خصوصی را تجدید سازمان می كنند و این امكانی است كه جامعه فعالانه از آن استفاده می كند.
روش كار: با بررسی تعداد 80 نفر از كاربران عمومی فناوری اطلاعات و آسیب های اجتماعی، هنجارها و تهدیدهای اخلاقی شبكه جهانی و ابزارهای ارتباطی رایانه ای بر آنها، الگوی برای اخلاق كاربری ارایه شده است.
یافته ها: در این پژوهش مشخص گردید بیش از 85% كاربران در معرض آسیب های اخلاقی و ناهنجاری های فناوری اطلاعات قرار داردند كه سهم كودكان و نوجوانان در این نمونه گیری از سایرین بیشتر است.
نتیجه گیری: اخلاق حرفه ای به دلیل این كه متخصصان تنها با تسلط بر كار و فعالیت حرفه ای خود و فلسفه و نقش آن در زندگی مردم، به درك اخلاقی نایل می آیند و عینیت گرایی و بی طرفی علمی و عدم جانبداری سیاسی كه مهمترین اصل اساسی علم و فناوری است، در رابطه با اخلاق علمی حرفه ای مورد تایید قرار گرفته است.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید


عنوان : مقاله اخلاق در فناوري اطلاعات و آسيب شناسي اخلاق ارتباطات (در فایل word)
قیمت : 11,800 تومان

درگاه 1
درگاه 2

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir