توضیحات

مقدمه :
همانطور که می دانید الگوریتم های زمانبندی متعددی برای تخصیص زمان cpu به فرایند ها در سیستم عامل وجود دارد. الگوریتم زمانبندی بالاترین نسبت پاسخ یا همان HRRN یکی از بهینه ترین الگوریتم های مشخص شده در کتاب سیستم عامل می باشد پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  نحوه دقیق استفاده فرایند ها از cpu را بر اساس زمان ورود فرایند ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس آن فرایند ( service time ) مشخص می کند.
پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  که توسط مرکز آی سی بی سی آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  صحیح را در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت یاد می گیرند، پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.


توضیحات بخش های پروژه :
پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. گرفتن اطلاعات فرایند ها : پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  برای انجام و پیاده سازی الگوریتم نیاز دارد که زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز برای سرویس آنها را از کاربر گرفته و الگوریتم را محاسبه نماید.
2. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)
3. محاسبه میانگین زمان انتظار : در این الگوریتم نیاز است تا ما محاسبه کنیم که با طور میاگین تمامی فرایند ها چقدر در صف انتظار بوده اند تا کار ان ها به اتمام برسد.
4. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است
5. میانگین طول صف
6. و...


به همراه پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.


اجرای پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  :
پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  قابل اجرا در تمامی نسخه ها و ورژن های ویژوال بیسیک دات نت در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه  را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت آی سی بی سی تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود الگوریتم hrrn با vb.net, پروژه vb.net الگوریتم hrrn, دانلود سورس الگوریتم hrrn با vb.net, سیستم الگوریتم hrrn با vb.net, مدیریت الگوریتم hrrn به زبان vb.net, الگوریتم hrrn با vb.net, پروژه دانشجویی الگوریتم hrrn, الگوریتم hrrn به زبان vb.net, الگوریتم hrrn در vb.net, سیستم الگوریتم hrrn تحت vb.net, دانلود پروژه الگوریتم hrrn با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت الگوریتم hrrn, سورس پروژه الگوریتم hrrn به زبان vb.net, الگوریتم hrrn با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت الگوریتم hrrn, الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت, الگوریتم hrrn در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم الگوریتم hrrn تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه الگوریتم hrrn با vb.net, پروژه الگوریتم hrrn به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir