توضیحات

پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c#.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آلبوم تصاویر و عکس با c sharp, پروژه c sharp آلبوم تصاویر و عکس, دانلود سورس آلبوم تصاویر و عکس با c sharp, سیستم آلبوم تصاویر و عکس با c sharp, مدیریت آلبوم تصاویر و عکس به زبان c sharp, آلبوم تصاویر و عکس با c sharp, پروژه دانشجویی آلبوم تصاویر و عکس, آلبوم تصاویر و عکس به زبان c sharp, آلبوم تصاویر و عکس در c sharp, سیستم آلبوم تصاویر و عکس تحت c sharp, دانلود پروژه آلبوم تصاویر و عکس با سی شارپ, پروژه سی شارپ آلبوم تصاویر و عکس, سورس پروژه آلبوم تصاویر و عکس به زبان c sharp, آلبوم تصاویر و عکس با سی شارپ, پروژه سی شارپ آلبوم تصاویر و عکس, آلبوم تصاویر و عکس به زبان سی شارپ, آلبوم تصاویر و عکس در سی شارپ, سیستم آلبوم تصاویر و عکس تحت سی شارپ, دانلود پروژه آلبوم تصاویر و عکس با c sharp, پروژه آلبوم تصاویر و عکس به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir