توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 تحقیق تکامل وب و مقایسه ی ابزارهای جستجو در اینترنت تحت pdf دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق تکامل وب و مقایسه ی ابزارهای جستجو در اینترنت تحت pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تحقیق تکامل وب و مقایسه ی ابزارهای جستجو در اینترنت تحت pdf،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق تکامل وب و مقایسه ی ابزارهای جستجو در اینترنت تحت pdf :

این مقاله تکامل وب را در رابطه با وب و فناوری‌های بازیابی اطلاعات بررسی می‌کند. در این بررسی بین عناصر مختلف وب در زمینهء نمایه‌سازی و صفحات جستجوی وب وجه تمایز وجود دارد. ده ابزار اصلی و مهم وب براساس معیارهای انتخاب و تعداد اتصال‌ها با یکدیگر مقایسه و ارزیابی شده‌اند. ابزارهای جستجو مانند راهنماها و موتورهای جستجوگر نیز مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته‌اند.

کلمه اینترنت مخفف Interconnected Networks و به معنی شبکه‌های به‌هم‌مرتبط است. اینترنت سیستمی برای توزیع و تبادل اطلاعات در سطح جهان است که براساس آخرین آمار موجود در حال حاضر 226 کشور به آن متصل هستند. این مجموعه به همراه فناوری‌های ساده کاربردی، سبب کاهش هزینهء نشر الکترونیکی شده است (1).در هر صورت، وب یک عنصر منسجم و واضح مستقل نیست، بلکه دو عنصر مجزای وب وجود دارند: وب قابل‌رویت و دیدنی، و وب نامرئی و غیرقابل رویت(2).
برای فهم کاربرد این دو عنصر و برای ارزیابی اطلاعات ضرورت دارد که از موضوع خارج شویم و ببینیم چگونه صفحات وب تولید می‌شوند.
دو نوع صفحهء وب وجود دارند: استاتیک و دینامیک.
صفحات وب استاتیک توسط طراح وب، در خدمات‌دهندهء وب نصب می‌شوند و برای هر کس و هر چیزی که وب سایت را مشاهده کند قابل دسترس‌اندو هر تغییری هم باید به صورت دستی انجام شود.
صفحات وب دینامیک توسط رایانه با به‌کارگیری دستورهای یک زبان دستنوشته(1) و اغلب «سی‌جی‌آی‌جاوا»(2)که به عنوان پلی بین سرویسگرهای پروتکل انتقال ابرمتن (3) و کاربران وب عمل می‌کند، ایجاد می شود.
دستورهای یک زبان دستنوشته، نتایج را در یک صفحهء خالی وب جا می‌دهند و به کاربر، صفحهء وب دینامیک را ارائه می‌دهند. صفحات وب استاتیک اطلاعات عام و کلی را برای کاربر تهیه می‌کند، در حالی که صفحات وب دینامیک، اطلاعات منحصربه‌فرد را برای کاربر تهیه می‌نمایند. صفحات وب استاتیک برای همهء کاربران قابل رویت‌اند و در دسترس می باشند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir