توضیحات

پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه دبیر خانه با حقوق و دستمزد کارکنان به زبان سی شارپ در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود دبیر خانه اداره با c sharp, پروژه c sharp دبیر خانه اداره, دانلود سورس دبیر خانه اداره با c sharp, سیستم دبیر خانه اداره با c sharp, مدیریت دبیر خانه اداره به زبان c sharp, دبیر خانه اداره با c sharp, پروژه دانشجویی دبیر خانه اداره, دبیر خانه اداره به زبان c sharp, دبیر خانه اداره در c sharp, سیستم دبیر خانه اداره تحت c sharp, دانلود پروژه دبیر خانه اداره با سی شارپ, پروژه سی شارپ دبیر خانه اداره, سورس پروژه دبیر خانه اداره به زبان c sharp, دبیر خانه اداره با سی شارپ, پروژه سی شارپ دبیر خانه اداره, دبیر خانه اداره به زبان سی شارپ, دبیر خانه اداره در سی شارپ, سیستم دبیر خانه اداره تحت سی شارپ, دانلود پروژه دبیر خانه اداره با c sharp, پروژه دبیر خانه اداره به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir