توضیحات

پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سایت نمایشگاه ماشین با زبان ای اس پی دات نت در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت فروشگاه خودرو با asp.net, پروژه asp.net وب سایت فروشگاه خودرو, دانلود سورس وب سایت فروشگاه خودرو با asp.net, سیستم وب سایت فروشگاه خودرو با asp.net, مدیریت وب سایت فروشگاه خودرو به زبان asp.net, وب سایت فروشگاه خودرو با asp.net, پروژه دانشجویی وب سایت فروشگاه خودرو, وب سایت فروشگاه خودرو به زبان asp.net, وب سایت فروشگاه خودرو در asp.net, سیستم وب سایت فروشگاه خودرو تحت asp.net, دانلود پروژه وب سایت فروشگاه خودرو با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت فروشگاه خودرو, سورس پروژه وب سایت فروشگاه خودرو به زبان asp.net, وب سایت فروشگاه خودرو با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت فروشگاه خودرو, وب سایت فروشگاه خودرو به زبان ای اس پی دات نت, وب سایت فروشگاه خودرو در ای اس پی دات نت, سیستم وب سایت فروشگاه خودرو تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه وب سایت فروشگاه خودرو با asp.net, پروژه وب سایت فروشگاه خودرو به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir