توضیحات

مقدمه :
در کتاب سیستم عامل روشهای متعددی برای زمانبندی فرایند ها معرفی شده است که یکی از آنها الگوریتم راند رابین ( roundrobin ) می باشد. پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net با استفاده از مطالب موجود در کتاب سیستم عامل زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز به سرویس آنها را از کاربر گرفته و بر اساس گفته کتاب از کوانتوم 2 (quantom 2 ) برای محاسبه الگوریتم استفاده می کند. کوانتوم 2 یعنی این که برای هر فرایندی که از cpu استفاده می کند فقط دو ثانیه زمان داده شود. پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net این الگوریتم را در کمال سادگی، بسیار جذاب و آموزنده پیاده سازی کرده است.
برنامه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net که توسط مرکز آی سی بی سی آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی c#.net می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه صحیح را در زبان برنامه نویسی c#.net یاد می گیرند، پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.


توضیحات بخش های پروژه :
پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. گرفتن اطلاعات فرایند ها : در پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net برای هر فرایند دو اطلاعات زمان ورود ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس ( service time ) از کاربر گرفته می شود تا بر اساس انها الگوریتم را اجرا کند.
2. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)

3. محاسبه میانگین زمان انتظار : یعنی هر فرایند در طی اجرای پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net به طور میانگین چقدر در حال انتظار برای سرویس بوده است

4. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است

5. میانگین طول صف : پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net باید محاسبه کند که فرایند های موجود در صف ما از ابتدای شروع به کار تا اتمام تمامی فرایند ها به طور متوسط چقدر بوده است. یعنی فرض کنید در ثانیه اول 3 فرایند در صف بوده و در ثانیه دوم 4 فرایند و در ثانیه سوم 2 فرایند پس به طور میانگین ما 3 فرایند همیشه در صف داشته ایم.( در سورس کد برنامه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net محاسبه این مورد بسیار ساده تر از این مطلب می باشد.)

6. استفاده از کانتوم 2 : کوانتوم یک یعنی اینکه هر فرایند را که برای پردازش انتخاب می کنیم فقط دو ثانیه از پردازش مورد نیاز آن را انجام میدهیم و بعد مجددا الگوریتم راند رابین در برنامه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net فرایند دیگیری را برای اجرا انتخاب می کند.

7. و...


به همراه پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.


اجرای پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net :
پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net قابلیت اجرا در نسخه های متعدد c#.net در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe ) اجرا نمود. پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net بدون نیاز به هیچگونه تنظیماتی اجرا می شود و مطمئن باشد از اجرای این پروژه لذت خواهید برد.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه سورس زمانبندی راندرابین با زبان c#.net :
توجه : در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت آی سی بی سی تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود راند رابین با c sharp, پروژه c sharp راند رابین, دانلود سورس راند رابین با c sharp, سیستم راند رابین با c sharp, مدیریت راند رابین به زبان c sharp, راند رابین با c sharp, پروژه دانشجویی راند رابین, راند رابین به زبان c sharp, راند رابین در c sharp, سیستم راند رابین تحت c sharp, دانلود پروژه راند رابین با سی شارپ, پروژه سی شارپ راند رابین, سورس پروژه راند رابین به زبان c sharp, راند رابین با سی شارپ, پروژه سی شارپ راند رابین, راند رابین به زبان سی شارپ, راند رابین در سی شارپ, سیستم راند رابین تحت سی شارپ, دانلود پروژه راند رابین با c sharp, پروژه راند رابین به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir