توضیحات

مقدمه :
همانطور که می دانید الگوریتم های زمانبندی متعددی برای تخصیص زمان cpu به فرایند ها در سیستم عامل وجود دارد. الگوریتم زمانبندی بالاترین نسبت پاسخ یا همان HRRN یکی از بهینه ترین الگوریتم های مشخص شده در کتاب سیستم عامل می باشد پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  نحوه دقیق استفاده فرایند ها از cpu را بر اساس زمان ورود فرایند ( input time ) و زمان مورد نیاز برای سرویس آن فرایند ( service time ) مشخص می کند. این پروژه از کوانتوم یک ( quantum 1 ) برای نمایش بهتر عملکرد این الگوریتم استفاده می کند. ( توضیحات بیشتر در زیر موجود می باشد ).
پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  که توسط مرکز آی سی بی سی آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس سیستم عامل و درس های مرتبط با آن و یک پروژه عالی برای آموزش زبان برنامه نویسی ویژوال سی شارپ می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  صحیح را در زبان برنامه نویسی ویژوال سی شارپ یاد می گیرند، پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.


توضیحات بخش های پروژه :
پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. گرفتن اطلاعات فرایند ها : پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  برای انجام و پیاده سازی الگوریتم نیاز دارد که زمان ورود فرایند ها و زمان مورد نیاز برای سرویس آنها را از کاربر گرفته و الگوریتم را محاسبه نماید.

2. نمایش نحوه ارائه سرویس به فرایند ها : خروجی اصلی پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  نمایش نحوه تخصیص زمان cpu به تک تک فرایند ها می باشد. ( البته توضیحات این مطالب به صورت ساده و دقیق در داکیومنت پروژه شرح داده شده است که با یک مطالعه جزعی کل پروژه را کامل درک خواهید کرد.)

3. محاسبه میانگین زمان انتظار : در این الگوریتم نیاز است تا ما محاسبه کنیم که با طور میاگین تمامی فرایند ها چقدر در صف انتظار بوده اند تا کار ان ها به اتمام برسد.

4. میانگین زمان پاسخ : یعنی این که به طور میانگین پردازنده چقدر زمان برای پردازش هر فرایند وقت صرف کرده است

5. میانگین طول صف

6. استفاده از کانتوم 1 : کوانتوم یک یعنی اینکه هر فرایند را که برای پردازش انتخاب می کنیم فقط یک ثانیه از پردازش مورد نیاز آن را انجام میدهیم و بعد مجددا الگوریتم hrrn را بر روی تمامی فرایند ها برای انتخاب یک فرایند دیگر اجرا می کنیم.

7. و...


به همراه پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.


اجرای پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  :
پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  قابلیت اجرا در نسخه های متعدد ویژوال سی شارپ در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه مدیریت الگوریتم hrrn با quantom 1 تحت ویژوال سی شارپ  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت آی سی بی سی تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.
 

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود بالاترین نسبت پاسخ با c sharp, پروژه c sharp بالاترین نسبت پاسخ, دانلود سورس بالاترین نسبت پاسخ با c sharp, سیستم بالاترین نسبت پاسخ با c sharp, مدیریت بالاترین نسبت پاسخ به زبان c sharp, بالاترین نسبت پاسخ با c sharp, پروژه دانشجویی بالاترین نسبت پاسخ, بالاترین نسبت پاسخ به زبان c sharp, بالاترین نسبت پاسخ در c sharp, سیستم بالاترین نسبت پاسخ تحت c sharp, دانلود پروژه بالاترین نسبت پاسخ با سی شارپ, پروژه سی شارپ بالاترین نسبت پاسخ, سورس پروژه بالاترین نسبت پاسخ به زبان c sharp, بالاترین نسبت پاسخ با سی شارپ, پروژه سی شارپ بالاترین نسبت پاسخ, بالاترین نسبت پاسخ به زبان سی شارپ, بالاترین نسبت پاسخ در سی شارپ, سیستم بالاترین نسبت پاسخ تحت سی شارپ, دانلود پروژه بالاترین نسبت پاسخ با c sharp, پروژه بالاترین نسبت پاسخ به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir