توضیحات

پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه دانشجویی وب سایت آنلاین اعلام نمره های پایانی با زبان ای اس پی دات نت در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با asp.net, پروژه asp.net وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها, دانلود سورس وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با asp.net, سیستم وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با asp.net, مدیریت وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها به زبان asp.net, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با asp.net, پروژه دانشجویی وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها به زبان asp.net, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها در asp.net, سیستم وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها تحت asp.net, دانلود پروژه وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها, سورس پروژه وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها به زبان asp.net, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها به زبان ای اس پی دات نت, وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها در ای اس پی دات نت, سیستم وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها با asp.net, پروژه وب سایت تعیین نمرات پروژه ها و کار آموزی ها و داوری آنها به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir