توضیحات

پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سورس لوازم خانگی به زبان c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه لوازم خانگی با c sharp, پروژه c sharp فروشگاه لوازم خانگی, دانلود سورس فروشگاه لوازم خانگی با c sharp, سیستم فروشگاه لوازم خانگی با c sharp, مدیریت فروشگاه لوازم خانگی به زبان c sharp, فروشگاه لوازم خانگی با c sharp, پروژه دانشجویی فروشگاه لوازم خانگی, فروشگاه لوازم خانگی به زبان c sharp, فروشگاه لوازم خانگی در c sharp, سیستم فروشگاه لوازم خانگی تحت c sharp, دانلود پروژه فروشگاه لوازم خانگی با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه لوازم خانگی, سورس پروژه فروشگاه لوازم خانگی به زبان c sharp, فروشگاه لوازم خانگی با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه لوازم خانگی, فروشگاه لوازم خانگی به زبان سی شارپ, فروشگاه لوازم خانگی در سی شارپ, سیستم فروشگاه لوازم خانگی تحت سی شارپ, دانلود پروژه فروشگاه لوازم خانگی با c sharp, پروژه فروشگاه لوازم خانگی به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir