توضیحات

پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه لیگ دسته یک فوتبال در سی شارپ دات نت در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود مدیریت لیگ فوتبال با c sharp, پروژه c sharp مدیریت لیگ فوتبال, دانلود سورس مدیریت لیگ فوتبال با c sharp, سیستم مدیریت لیگ فوتبال با c sharp, مدیریت مدیریت لیگ فوتبال به زبان c sharp, مدیریت لیگ فوتبال با c sharp, پروژه دانشجویی مدیریت لیگ فوتبال, مدیریت لیگ فوتبال به زبان c sharp, مدیریت لیگ فوتبال در c sharp, سیستم مدیریت لیگ فوتبال تحت c sharp, دانلود پروژه مدیریت لیگ فوتبال با سی شارپ, پروژه سی شارپ مدیریت لیگ فوتبال, سورس پروژه مدیریت لیگ فوتبال به زبان c sharp, مدیریت لیگ فوتبال با سی شارپ, پروژه سی شارپ مدیریت لیگ فوتبال, مدیریت لیگ فوتبال به زبان سی شارپ, مدیریت لیگ فوتبال در سی شارپ, سیستم مدیریت لیگ فوتبال تحت سی شارپ, دانلود پروژه مدیریت لیگ فوتبال با c sharp, پروژه مدیریت لیگ فوتبال به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir