توضیحات

پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت پی اچ پی ( PHP ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در مای اس کیو ال ( MySQL ) می باشد. دیتابیس پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در پی اچ پی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده MySql می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با php, پروژه php وب سایت انتخاب واحد دانشگاه, دانلود سورس وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با php, سیستم وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با php, مدیریت وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان php, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با php, پروژه دانشجویی وب سایت انتخاب واحد دانشگاه, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان php, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در php, سیستم وب سایت انتخاب واحد دانشگاه تحت php, دانلود پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی وب سایت انتخاب واحد دانشگاه, سورس پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان php, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی وب سایت انتخاب واحد دانشگاه, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان پی اچ پی, وب سایت انتخاب واحد دانشگاه در پی اچ پی, سیستم وب سایت انتخاب واحد دانشگاه تحت پی اچ پی, دانلود پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه با php, پروژه وب سایت انتخاب واحد دانشگاه به زبان پی اچ پی, سایت پروژه php, دانلود پروژه php, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir