توضیحات

پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه آژانس مسافرتی تور در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آژانس مسافرتی تور با delphi, پروژه delphi آژانس مسافرتی تور, دانلود سورس آژانس مسافرتی تور با delphi, سیستم آژانس مسافرتی تور با delphi, مدیریت آژانس مسافرتی تور به زبان delphi, آژانس مسافرتی تور با delphi, پروژه دانشجویی آژانس مسافرتی تور, آژانس مسافرتی تور به زبان delphi, آژانس مسافرتی تور در delphi, سیستم آژانس مسافرتی تور تحت delphi, دانلود پروژه آژانس مسافرتی تور با دلفی, پروژه دلفی آژانس مسافرتی تور, سورس پروژه آژانس مسافرتی تور به زبان delphi, آژانس مسافرتی تور با دلفی, پروژه دلفی آژانس مسافرتی تور, آژانس مسافرتی تور به زبان دلفی, آژانس مسافرتی تور در دلفی, سیستم آژانس مسافرتی تور تحت دلفی, دانلود پروژه آژانس مسافرتی تور با delphi, پروژه آژانس مسافرتی تور به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir