توضیحات

پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه افتتاح حساب در بانک در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود افتتاح حساب در بانک با delphi, پروژه delphi افتتاح حساب در بانک, دانلود سورس افتتاح حساب در بانک با delphi, سیستم افتتاح حساب در بانک با delphi, مدیریت افتتاح حساب در بانک به زبان delphi, افتتاح حساب در بانک با delphi, پروژه دانشجویی افتتاح حساب در بانک, افتتاح حساب در بانک به زبان delphi, افتتاح حساب در بانک در delphi, سیستم افتتاح حساب در بانک تحت delphi, دانلود پروژه افتتاح حساب در بانک با دلفی, پروژه دلفی افتتاح حساب در بانک, سورس پروژه افتتاح حساب در بانک به زبان delphi, افتتاح حساب در بانک با دلفی, پروژه دلفی افتتاح حساب در بانک, افتتاح حساب در بانک به زبان دلفی, افتتاح حساب در بانک در دلفی, سیستم افتتاح حساب در بانک تحت دلفی, دانلود پروژه افتتاح حساب در بانک با delphi, پروژه افتتاح حساب در بانک به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir