توضیحات

پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود برنامه ریزی زمان بندی کارها با delphi, پروژه delphi برنامه ریزی زمان بندی کارها, دانلود سورس برنامه ریزی زمان بندی کارها با delphi, سیستم برنامه ریزی زمان بندی کارها با delphi, مدیریت برنامه ریزی زمان بندی کارها به زبان delphi, برنامه ریزی زمان بندی کارها با delphi, پروژه دانشجویی برنامه ریزی زمان بندی کارها, برنامه ریزی زمان بندی کارها به زبان delphi, برنامه ریزی زمان بندی کارها در delphi, سیستم برنامه ریزی زمان بندی کارها تحت delphi, دانلود پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها با دلفی, پروژه دلفی برنامه ریزی زمان بندی کارها, سورس پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها به زبان delphi, برنامه ریزی زمان بندی کارها با دلفی, پروژه دلفی برنامه ریزی زمان بندی کارها, برنامه ریزی زمان بندی کارها به زبان دلفی, برنامه ریزی زمان بندی کارها در دلفی, سیستم برنامه ریزی زمان بندی کارها تحت دلفی, دانلود پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها با delphi, پروژه برنامه ریزی زمان بندی کارها به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir