توضیحات

پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه زمانبندی دروس آموزش کامپیوتر در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آموزش دانشگاه با delphi, پروژه delphi آموزش دانشگاه, دانلود سورس آموزش دانشگاه با delphi, سیستم آموزش دانشگاه با delphi, مدیریت آموزش دانشگاه به زبان delphi, آموزش دانشگاه با delphi, پروژه دانشجویی آموزش دانشگاه, آموزش دانشگاه به زبان delphi, آموزش دانشگاه در delphi, سیستم آموزش دانشگاه تحت delphi, دانلود پروژه آموزش دانشگاه با دلفی, پروژه دلفی آموزش دانشگاه, سورس پروژه آموزش دانشگاه به زبان delphi, آموزش دانشگاه با دلفی, پروژه دلفی آموزش دانشگاه, آموزش دانشگاه به زبان دلفی, آموزش دانشگاه در دلفی, سیستم آموزش دانشگاه تحت دلفی, دانلود پروژه آموزش دانشگاه با delphi, پروژه آموزش دانشگاه به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir