توضیحات

پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه شرکت نرم افزاری در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود شرکت نرم افزاری با delphi, پروژه delphi شرکت نرم افزاری, دانلود سورس شرکت نرم افزاری با delphi, سیستم شرکت نرم افزاری با delphi, مدیریت شرکت نرم افزاری به زبان delphi, شرکت نرم افزاری با delphi, پروژه دانشجویی شرکت نرم افزاری, شرکت نرم افزاری به زبان delphi, شرکت نرم افزاری در delphi, سیستم شرکت نرم افزاری تحت delphi, دانلود پروژه شرکت نرم افزاری با دلفی, پروژه دلفی شرکت نرم افزاری, سورس پروژه شرکت نرم افزاری به زبان delphi, شرکت نرم افزاری با دلفی, پروژه دلفی شرکت نرم افزاری, شرکت نرم افزاری به زبان دلفی, شرکت نرم افزاری در دلفی, سیستم شرکت نرم افزاری تحت دلفی, دانلود پروژه شرکت نرم افزاری با delphi, پروژه شرکت نرم افزاری به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir