توضیحات

پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه انتخاب واحد دانشگاه dlphi در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود انتخاب واحد دانشگاه با delphi, پروژه delphi انتخاب واحد دانشگاه, دانلود سورس انتخاب واحد دانشگاه با delphi, سیستم انتخاب واحد دانشگاه با delphi, مدیریت انتخاب واحد دانشگاه به زبان delphi, انتخاب واحد دانشگاه با delphi, پروژه دانشجویی انتخاب واحد دانشگاه, انتخاب واحد دانشگاه به زبان delphi, انتخاب واحد دانشگاه در delphi, سیستم انتخاب واحد دانشگاه تحت delphi, دانلود پروژه انتخاب واحد دانشگاه با دلفی, پروژه دلفی انتخاب واحد دانشگاه, سورس پروژه انتخاب واحد دانشگاه به زبان delphi, انتخاب واحد دانشگاه با دلفی, پروژه دلفی انتخاب واحد دانشگاه, انتخاب واحد دانشگاه به زبان دلفی, انتخاب واحد دانشگاه در دلفی, سیستم انتخاب واحد دانشگاه تحت دلفی, دانلود پروژه انتخاب واحد دانشگاه با delphi, پروژه انتخاب واحد دانشگاه به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir