توضیحات

پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه آژانس تاکسی تلفنی asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آژانس تاکسی تلفنی با asp.net, پروژه asp.net آژانس تاکسی تلفنی, دانلود سورس آژانس تاکسی تلفنی با asp.net, سیستم آژانس تاکسی تلفنی با asp.net, مدیریت آژانس تاکسی تلفنی به زبان asp.net, آژانس تاکسی تلفنی با asp.net, پروژه دانشجویی آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان asp.net, آژانس تاکسی تلفنی در asp.net, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت asp.net, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آژانس تاکسی تلفنی, سورس پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان asp.net, آژانس تاکسی تلفنی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان ای اس پی دات نت, آژانس تاکسی تلفنی در ای اس پی دات نت, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با asp.net, پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir