توضیحات

پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه رزرواسیون بلیط قطار با سه لایه asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود رزرواسیون بلیط قطار با asp.net, پروژه asp.net رزرواسیون بلیط قطار, دانلود سورس رزرواسیون بلیط قطار با asp.net, سیستم رزرواسیون بلیط قطار با asp.net, مدیریت رزرواسیون بلیط قطار به زبان asp.net, رزرواسیون بلیط قطار با asp.net, پروژه دانشجویی رزرواسیون بلیط قطار, رزرواسیون بلیط قطار به زبان asp.net, رزرواسیون بلیط قطار در asp.net, سیستم رزرواسیون بلیط قطار تحت asp.net, دانلود پروژه رزرواسیون بلیط قطار با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت رزرواسیون بلیط قطار, سورس پروژه رزرواسیون بلیط قطار به زبان asp.net, رزرواسیون بلیط قطار با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت رزرواسیون بلیط قطار, رزرواسیون بلیط قطار به زبان ای اس پی دات نت, رزرواسیون بلیط قطار در ای اس پی دات نت, سیستم رزرواسیون بلیط قطار تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه رزرواسیون بلیط قطار با asp.net, پروژه رزرواسیون بلیط قطار به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir