توضیحات

پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه اطلاعات دانشجویان در delphi در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود اطلاعات دانشجویان با delphi, پروژه delphi اطلاعات دانشجویان, دانلود سورس اطلاعات دانشجویان با delphi, سیستم اطلاعات دانشجویان با delphi, مدیریت اطلاعات دانشجویان به زبان delphi, اطلاعات دانشجویان با delphi, پروژه دانشجویی اطلاعات دانشجویان, اطلاعات دانشجویان به زبان delphi, اطلاعات دانشجویان در delphi, سیستم اطلاعات دانشجویان تحت delphi, دانلود پروژه اطلاعات دانشجویان با دلفی, پروژه دلفی اطلاعات دانشجویان, سورس پروژه اطلاعات دانشجویان به زبان delphi, اطلاعات دانشجویان با دلفی, پروژه دلفی اطلاعات دانشجویان, اطلاعات دانشجویان به زبان دلفی, اطلاعات دانشجویان در دلفی, سیستم اطلاعات دانشجویان تحت دلفی, دانلود پروژه اطلاعات دانشجویان با delphi, پروژه اطلاعات دانشجویان به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir