توضیحات

پروژه تاکسی تلفنی c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه تاکسی تلفنی c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه تاکسی تلفنی c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه تاکسی تلفنی c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه تاکسی تلفنی c# توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه تاکسی تلفنی c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آژانس تاکسی تلفنی با c sharp, پروژه c sharp آژانس تاکسی تلفنی, دانلود سورس آژانس تاکسی تلفنی با c sharp, سیستم آژانس تاکسی تلفنی با c sharp, مدیریت آژانس تاکسی تلفنی به زبان c sharp, آژانس تاکسی تلفنی با c sharp, پروژه دانشجویی آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان c sharp, آژانس تاکسی تلفنی در c sharp, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت c sharp, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با سی شارپ, پروژه سی شارپ آژانس تاکسی تلفنی, سورس پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان c sharp, آژانس تاکسی تلفنی با سی شارپ, پروژه سی شارپ آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان سی شارپ, آژانس تاکسی تلفنی در سی شارپ, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت سی شارپ, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با c sharp, پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir