توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 کارآموزی صنایع نوشابه کارخانه نوشابه پپسی دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآموزی صنایع نوشابه کارخانه نوشابه پپسی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی کارآموزی صنایع نوشابه کارخانه نوشابه پپسی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن کارآموزی صنایع نوشابه کارخانه نوشابه پپسی :

کارخانه نوشابه نیسان شرق (پپسی) در سال 1357 واقع در جاده قوچان – مشهد تاسیس شد .
این کارخانه به صورت سهامی خاص بوده و تحت لیسانس پپسی آمریکا فعالیت
می کند . که تمامی دستورالعمل های آن و نیز استاندارد ها (آزمایشات صورت گرفته ) دقیقاً مانند آزمایشات صورت گرفته در کارخانجات پپسی خارج از کشور می باشد.
مواد اولیه این کارخانه مانند عصاره ، رنگ و طور کلی به جز شکر، کارخانه های داخلی تامین می شود وارداتی بوده و از کشور ایرلند می باشد.
محصولات این کارخانه به صورت نوشابه های شیشه ای ، قوطی که اصطلاحاً به آن can می گویند. و نوشابه های خانواده (PET) می باشد.
و نوع محصولات آن نیز به صورت پپسی ، میراندا ، 7up ، دایت می باشد.
(دایت نوشابه رژیمی)
در این کارخانه 400نفر شاغل بوده که به صورت دو شیفت کلاری فعالیت
می کنند.
امکانات این کارخانه هم ، سالن اداری ، تاسیسات ، انبار ، بخش آزمایشگاهی ، خط تولید ، سرویس بهداشتی ، قسمت تصفیه آب و قسمت تولید گاز دی اکسید کربن می باشد.
خط تولید آن 3 قسمت است :
1- خط تولید شیشه (اورتمن)
2- خط تولید CAN
3- خط تولید PET
میزان تولیدات این کارخانه نیز در خط شیشه 1000 جعبه در ساعت ، برای نوشابه های خانواده (PET) 10000 عدد در ساعت و برای CAN (قوطی) 24000 قوطی در ساعت می باشد.
ضمناً در مرحله تولید شربت به این صورت است که اگر نوشابه پپسی بود یک روز بعد از تولید در تانکهای شربت سازی باقی مانده ولی در مورد بقیه محصولات به این صورت نیست و هم زمان با تولید شربت وارد خط تولید می شود .
ضایعات این کارخانه نیز 1% در کل است برای تمام تولیدات قسمت فاضلاب هم تا حدودی تصفیه می شود .چون فاضلاب ان تتا حدودی حالت اسیدی دارد.
در آخر در قسمت فاضلاب به محتویات داخل آن جوهر نمک افزوده و وارد فاضلاب شهری می شود.
آب مورد نیاز این کارخانه نیز از طریق چاهی که در نزریکی این کارخانه حفر شده تامین می شود.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir