توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 مقاله نرم افزار poser5 دارای 237 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نرم افزار poser5  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله نرم افزار poser5،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نرم افزار poser5 :

فصل اول poser 5

. اگر شما قبلا از poser هیچگاه استفاده نکرده اید به شما خوش آمد میگوئیم ! آیا شما در حال ارتقا از یک نسخه قبلی poser به نسخه جدید آن میباشید . باز هم خوش آمدید ! poser 5 نخستین ابزار طراحی وانیمیشن سازی کاراکترهای سه بعدی میباشد . هنرمندان و انیمیشن کارها میتوانند صحنه های سه بعدی از مجموعه های گوناگون شامل مدلهای حیوانی و انسانی سه بعدی حاضر و آماده برای رابط های بصری مربوطه استفاده نمایند . poser5 این امکان را به شما میدهد تا تصاویر مربوط به صورت را برای خلق یک تصویر صورت سه بعدی واقعی ایجاد نمائید و یا موهای ریشه دار واقعی را برویانید و همچنین اشیای مربوط به لباسهای پویا برای افزودن واقعیتهای شگفت انگیز به صحنه هایتان. شما میتوانید انیمیشن های پویا و ایستا را ایجا نمائید و به سرعت برای استفاده د ر وب چاپ و پروژه های ویدئویی فیلم های انیمیشنی تولید نمائید . شما میتوانید اشکال را بعنوان اشیا سه بعدی برای جان دادن به صحنه های خلق شده در دیگر برنامه های کاربردی صادر نمائید . تازه کار های سه بعدی و هنرمندان حرفه ایی میتوانند از poser برای ایجاد نتایج بدیع و شگفت آور استفاده نمایند !

در poser5 جه اجزای جدیدی وجو دارد ؟
poser 5 با اجزای جدید زیر بار گذاری میشود :

خانه مواد
خانه مواد poser 5 این اجازه را به شما میدهد تا مواد را بااستفاده از سایه رنگ زن ها ایجاد نمائید . سایه رنگ زنها ترکیباتی از یک یا چند ره میباشند که هریک از آنها یک حالت از ماده نهایی را کنترل میکند . سایه رنگ زن های رویه ایی رابا موتور جدید رندرینگ FireFly ترکیب کنید و نتایج مهیج واقعی را ایجاد نمائید . لطفا برای اطلاعات بیشتر در زمینه خانه مواد به بخش 8 مواد صفحه 303 و برای اطلاعات بیشتر در زمینه کتابخانه به کتاخانه ها مراجعه نمائید .


خانه صورت

صورتی را به شکل واقعی و به صورت یک سر سه بعدی با استفده از خانه صورت ترسیم نمائید . poser 5 این کار را با استفاده از دو عکس ( جلو و کنار ) از صورتی که شما میخواهید آن را ترسیم نمائید . و یک شیی سر پیش زمینه که میتواند مطابق با عکس ها اصلاح و تغییر یابد . شما همچنین میتوانید ایجاد کنید یا تغییر دهید صورت را بااستفاده از ابزار طراحی صورت . شمکا میتوانید حتی بافتهای مرسوم را ایجاد نمائید. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد خانه صورت به خانه صورت در صفحه 54 رجوع نمائید .خانه مو

موهای سه بعدی واقعی را برای اشکال خود در در poser 5 ا استفاده از خانه مو رشد دهید . شما رئوس مربوطه را برای مو درنظر میگیرید و سپس آن را کنترل میکنید که چگونه رشد نماید . ( طول و غیره ) مانیکه مو های شی شما رویانده شد شما میتوانید به آن حالت بدهید و آن را پویا و تحرکپذیر نمایید مثل نیروی جاذبه مرکز ثقل و نیروی باد به منظور ایجاد افکتهای واقعی مربوط به انیمیشن سازی . لطفا جهت اطلاعات بیشتر در زمینه خانه مواد به خانه مو در صفحه 55 رجوع نمائید .

خانه لباس

خانه لباس به شما اجازه میدهد تا یک شی را با لباس واقعی و تمام پویا بپوشانید . شما میتوانید کنترل نمائید که لباس چگونه رفتار کند و یا با اجزا و دیگر اشیا موجود در صحنه های شما فعل و انفعال داشته باشد . شما میتوانید افکتهای وزش واقعی باد روی لباس را با استفاده از نیزوی باد انجام دهید . . لطفا جهت اطلاعات بیشتر در زمینه خانه لباس به خانه لباس در صفح56 رجوع نمائید .

خانه استخوان بندی

این خانه جائیست که شما یک ساختمان استخوانی را برای شکل مورد نظر خود تعریف میکنید واین اجزای استخوانی را روی هم سوار کرده و بخش های هندسی مربوط به شکل را مشخص مینمائید . ( از قبیل استخوان پا یا ران ) . این ساختمان استخوانی و گروه های درگیر با آن همان چیزی است که شکل poser شما را قادر به انعطاف پذیری و تحرک مینماید . این خانه همچنین به شما اجازه میدهد ت به شکل تعاملی اشکال poser را از دیر اجزای وارداتی از سایر قسمتها را ایجاد نمائید . سازندگان مبتدی و حرفه ایی اشکال و مانند ان به زودی در خواهند یافت که خانه استخوان بندی زمانی را که طول خواهد کشید تا یک شکل اصلاح یا تغییر یابد را کاهش میدهد .لطفا به منظور اطلاعات بیشتر در زمینه خانه استخوانبندی به خانه استخوان بندی در صفحه 57 رجوع نمائید .
خانه اجزا
آیا شما می خواهید که اجزای اضافی poser را بدست آورید ؟ خانه اجزای poser دروازه ورود شما به جائیست که شما میتوانید از آنجا خرید کنید دانلود کنید و اجزای جدید poser و بافتها و مابقی را برای استفاده در صحنه های خود نصب نمائید . شما میتوانید اجزای مربوطه را از چنیدین جا خرید کنید دانلود نمائید با استفاده ازا یک رابط ساده . بهتر از همه اینها poser5 میتواند بشکل اتوماتیک انوع متعددی از اجزا را ظاهر کرده و نصب نماید . لطفا برای اطلاعات بیشتر در زمینه خانه اجزا به خانه اجزا د ر صغحه 58 رجوع نمایید .


موتور جدید رندر
علاوه بر موتور رندرینگ poser 4 موتور رندرینگ firefly یکی از اجزای جدید poser5 برای حقایق باورنکردنی میباشد . این موتور رندرینگ کنترل بیشتری را روی عملیات رندر به شما میدهد و از هر دو نوع درخت های سایه رنگ زن و پرتو افکن ایجاد شده در خانه مواد پشتیبابی میکند . شما میتوانید وضعیت های رندر Draft و Production را انتخاب کنید که به شما این اجازه را میدهد تا بهنگام تست عملیت رندر در زمان صرفه جویی شود . کنترل های رندر جدید یکپارجه posre 5 به شما این اجازه را میدهد تا به هر دو نوع Poser 4 و firefly از یک دیالوگ ساده دسترسی داشته باشید . لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد موتور رندرینگ fire fly به فصل 46 موتور رندرینگ firefly درصفحه 46 و برای اطلاعات بیشتر در زمینه پنجره اجزای ویندوز به فصل 45 پنجره اجزای ویندوز در صفحه 339 مراجعه نمائید .

پشتیبانی از اسکریپت های Python
Python یک زبان برنامه نویسی / اسکریپت نویسی شی گرا میباشد که بسرعت مورد بخاطر قدرت انعطاف پذیری و قابلیت توسعه آن مورد پسند عموم قرار گرفته است . این اسکریپتها این اجازه را به شما میدهد تا به شکل مستقیم با اجزای داخلی poser ارتباط برقرار کنید و همچنین این امکان را فراهم میآورد تا از طریق برنامه نویسی در خصوص اشیای مربوط به صحنه هایتان بدرستی عمل نمائید و داده های مورد نیاز خود را برای استفاده خود صادر نمائید . لطفا جهت اطلاعات بیشتر در خصوص Posre Python به بخش 7 Posre Python در صفحه 293 مراجعه نمائید .


تصادم
در اصطلاحات انیمیشن سازی سه بعدی یک تصادم وقتی رخ میدهدکه یک شی در یک صحنه به شی دیگر برخورد و / یا نفوذ نماید . poser 5 سه سطح تصادم را برای هر صحنه ارائه میدهد : کشف تصادم که از برخورد اشیا به یکدیگر جلوگیری مینماید . نمایش تصادم که بصورت بصری تصادم را بدون تثبیت آنها نمایش میدهد . پذیرفتن تصادم که کشف تصادم را غیر فعال میسازد . شما همچنین میتوانید با استفاده از خواص یک شی کشف تصادم را در هر شی مربوط به یک صحنه فعال / غیر فعال سازید . لطفا برای اطلاعات بیشتر در زمینه کشف تصادم به کشف تصادم در صفحه 141 رجوع نمائید .


اجزای جدید

Poser5 تمامی اشکال جدید با کیفیت بالا را در برمیگیرد و همچنین هزاران تکه از اجزای جدید را برای شما و این امکان را فراهم می آورد تا ارایه ایی از صحنه ها را بوجود آورید . بخش کتابخانه را باز نمائید تا افراد حیوانات حائل ها و سایه رنگ زنهای موجود در poser 5 را بازدید نمائید .

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir