توضیحات

پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه صندوق رفاه دانشگاه c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود صندوق رفاه دانشگاه با c sharp, پروژه c sharp صندوق رفاه دانشگاه, دانلود سورس صندوق رفاه دانشگاه با c sharp, سیستم صندوق رفاه دانشگاه با c sharp, مدیریت صندوق رفاه دانشگاه به زبان c sharp, صندوق رفاه دانشگاه با c sharp, پروژه دانشجویی صندوق رفاه دانشگاه, صندوق رفاه دانشگاه به زبان c sharp, صندوق رفاه دانشگاه در c sharp, سیستم صندوق رفاه دانشگاه تحت c sharp, دانلود پروژه صندوق رفاه دانشگاه با سی شارپ, پروژه سی شارپ صندوق رفاه دانشگاه, سورس پروژه صندوق رفاه دانشگاه به زبان c sharp, صندوق رفاه دانشگاه با سی شارپ, پروژه سی شارپ صندوق رفاه دانشگاه, صندوق رفاه دانشگاه به زبان سی شارپ, صندوق رفاه دانشگاه در سی شارپ, سیستم صندوق رفاه دانشگاه تحت سی شارپ, دانلود پروژه صندوق رفاه دانشگاه با c sharp, پروژه صندوق رفاه دانشگاه به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir