توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 کارآفرینی با روش siyb دارای 82 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآفرینی با روش siyb  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز آی سی بی سی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی کارآفرینی با روش siyb،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن کارآفرینی با روش siyb :

کارآفرینی با روش siyb

چکیده:

شركت هایی که در زمینه های آموزش کارآفرینی مشغول به فعالیت می باشند با توجه به شرایط محیطی و قابلیت های كنونی و آینده خود باید استراتژی مناسبی را انتخاب نمایند تا به بقا و رشد آنها در عرصه بازار رقابتی كمك نماید . آمار فزاینده بیکاری در کشور ، فقر و تنگدستی ، مشکلات اجتماعی و خانوادگی و نهایتاً افزایش جرم و جنایت که حاصل آن خواهد بود قطعاً در سال های آینده چالش بسیار بزرگی را فرا روی دولتمردان قرار خواهد داد .

در عین حال ، کشور ما ظرفیتهای بسیار زیادی برای اشتغال و کارآفرینی و افزایش ثروت دارد که یا از نظرها دور مانده است و یا نیاز به اطلاع رسانی بیشتر و ایجاد انگیزه دارد .

در این کار با فصل اول که طراحی یک طرح کسب و کار می باشد شروع و در ادامه در فصل دوم تهیه یک طرح بازاریابی را داریم و در فصل سوم یک فصل از کتاب SIYB به شکل پاورپوینت چاپ شده که در کلاس به شکل حضوری ارائه گردیده است و در انتها در فصل چهارم ای در رابطه با کارآفرینی و اضافه شده است . هدف از این کار آشنایی عملی و پیش بینی واقعی یک اجرای کامل از آموزش دوره کارآفرینی با الگوی SIYB در شرکت متبوع و منطقه جغرافیای انتخابی می باشد .

مقدمه

چرخهای توسعه اقتصادی همواره با توسعه کارآفرینی به حرکت در می‌آیند . در ایالات متحده ، هر سال یک میلیون فعالیت تجاری جدید شروع به کار می‌کند ، در حالی که در ایران حتی یک موسسه کارآفرینی موثر در دهه اخیر نداشته ایم .

واژه کارآفرین از کلمه Entrepreneur ( به معنای متعهد شدن ) که در اصل از زبان فرانسه به دیگر زبانها راه یافته است ، اقتباس شده است . انگلیسیها سه اصطلاح به نامهای ماجراجو ، متعهد و کارفرما در مورد کارآفرین به کار می‌برند . کارآفرین کسی است که متعهد می‌شود مخاطره های یک فعالیت اقتصادی را سازماندهی ، اداره و تقبل کند کارآفرین کسی است که نوآوری خاصی داشته باشد . این نوآوری می‌تواند در ارائه یک محصول جدید ، و یا یک خدمت جدید ، در طراحی یک فرآیند نوین و یا نوآوری در رضایت مشتری و . . . باشد .

کارآفرینان در واقع به تغییر ، به عنوان مقوله تعیین کننده می‌نگرند . آنها ارزشها را تغییر می‌دهند و ماهیت آنها را دچار تحول می‌کنند . آنان برای تحقق این ایده ، قدرت خطرپذیری خود را بکار می‌گیرند ، به درستی تصمیم گیری می‌کنند و از این رو هر کس به درستی اتخاذ تصمیم نماید ، به نوعی کارآفرین تلقی می‌شود .

کارآفرینی با روش siyb
فهرست مطالب

عنوان صفحه

فصل اول : طرح كسب وكار

مقدمه 8

بیانیه ماموریت 9

بررسی های فنی محصول 9

بررسی های اقتصادی 12

بررسی های مالی 16

فصل دوم : طرح بازاریابی

مقدمه 20

طرح بازاریابی 20

معرفی شرکت 22

بیانیه ماموریت 24

چشم انداز شرکت 24

جدول اهداف و خط مشی کیفی شرکت 24

فرصت بازار برای شرکت 25

بازار هدف SIYB برای شرکت 26

حامیان مالی بالقوه برنامه آموزشی 28

هدف از فعالیت های بازاریابی 29

چهار P بازاریابی 30

عنوان صفحه

محصول 31

مکان 32

تبلیغات 33

قیمت 35

شاخص های موفقیت 39

جدول زمانبندی 40

فصل سوم : ارائه کلاسی دوره SIYB

اسلایدها 42

فصل چهارم : کارآفرینی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir