توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی :

مقاله ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1387 در مدرس علوم انسانی از صفحه 176 تا 197 منتشر شده است.
نام: ارایه چارچوب معماری زنجیره تامین محصولات بر پایه زیرساخت ICT روستایی
این مقاله دارای 22 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ICT روستایی
مقاله زنجیره تامین محصولات
مقاله معماری سازمانی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
امروزه توسعه قابلیتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) موجب گسترش کاربردهای آن در حوزه های گوناگون شده است. از طرفی این امر باعث شده است تا به ICT نه تنها به عنوان یک ابزار تسهیل کننده بلکه به عنوان یک توانمندساز در راستای دستیابی به اهداف، نگاه شود. حوزه روستایی از جمله حوزه هایی است که طی سالهای اخیر برای توسعه زیرساختهای ICT در کشور مورد توجه قرار گرفته است.
برای این منظور تلاش شده است تا در قالب طرح ICT روستایی، توانمندسازهای این زیرساخت در راستای دستیابی به اهدافی همچون توانمندسازی روستایی، کاهش فقر، افزایش رفاه و کاهش مشکلات حوزه روستایی مورد استفاده قرار گیرد. با اینکه این طرح در بعد سخت افزاری و شبکه ای از پیشرفت خوبی برخوردار بوده، اما با این حال متدلوژی جامع و برنامه منسجمی برای توسعه برنامه های کاربردی متناسب بر روی این زیرساخت وجود ندارد.
از این رو در پژوهش حاضر با تکیه بر مباحث معماری سازمانی-که دیدگاهی مناسب برای تامین نیاز فوق را فراهم می آورد-چارچوب معماری خاصی بر پایه زیرساخت ICT روستایی ارایه شده است. از طرفی به دلیل اهمیت زنجیره تامین محصولات کشاورزی در حوزه روستایی و اتکای معیشتی روستاییان به این فرایند هسته ای، چارچوب معماری مربوطه با تاکید بر این فرایند توسعه یافته است. این پژوهش بر اساس روش تحقیق تئوری مفهوم سازی بنیادی به انجام رسیده و چارچوبی سه لایه را برای معماری زنجیره تامین محصولات ارایه کرده است. در انتها نیز چارچوب معماری به دست آمده با چارچوبهای معماری مطرح، مقایسه شده است.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir