توضیحات

پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net توسط مهندسین این مرکز ( آی سی بی سی ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آی سی بی سی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه مدل پیشرفته با asp.net, پروژه asp.net فروشگاه مدل پیشرفته, دانلود سورس فروشگاه مدل پیشرفته با asp.net, سیستم فروشگاه مدل پیشرفته با asp.net, مدیریت فروشگاه مدل پیشرفته به زبان asp.net, فروشگاه مدل پیشرفته با asp.net, پروژه دانشجویی فروشگاه مدل پیشرفته, فروشگاه مدل پیشرفته به زبان asp.net, فروشگاه مدل پیشرفته در asp.net, سیستم فروشگاه مدل پیشرفته تحت asp.net, دانلود پروژه فروشگاه مدل پیشرفته با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه مدل پیشرفته, سورس پروژه فروشگاه مدل پیشرفته به زبان asp.net, فروشگاه مدل پیشرفته با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه مدل پیشرفته, فروشگاه مدل پیشرفته به زبان ای اس پی دات نت, فروشگاه مدل پیشرفته در ای اس پی دات نت, سیستم فروشگاه مدل پیشرفته تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه فروشگاه مدل پیشرفته با asp.net, پروژه فروشگاه مدل پیشرفته به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir