توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری :

مقاله بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در خرداد و تیر 1389 در مجله زنان مامایی و نازایی ایران از صفحه 31 تا 37 منتشر شده است.
نام: بررسی نتایج طولانی مدت تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) در درمان خانمهای با بی اختیاری استرسی ادراری
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بی اختیاری استرسی ادرار
مقاله تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی
مقاله مشکلات ادراری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه: تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی (TVT) یک روش کم تهاجم در درمان بیماران با بی اختیاری استرسی ادراری می باشد و تلاش برای تصحیح آناتومی بافتهای حمایت کننده مجرا ادراری در سالهای اخیر مورد توافق اکثر متخصصین اورلوژی دنیا قرار گرفته است. این مطالعه با هدف بررسی بیان اثرات طولانی این روش بر روی اختیار ادراری و عوارض آن انجام شده است.
روش كار: این مطالعه به صورت توصیفی بر روی 33 بیمار 29-62 ساله (میانگین سنی 09/47 سال) با تشخیص بی اختیاری استرسی ادراری مراجعه کننده به بیمارستان امام رضا (ع) در فاصله سالهای 1380–1383 انجام شد که تحت درمان با تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی قرار گرفتند. همه بیماران پس از شرح حال، معاینه فیزیکی، آزمون مارشال بونی و آزمون کیوتیپ، آزمایشات معمولی و ادرار و مشورت قلب و بیهوشی آماده عمل شدند و عمل جراحی تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی در مورد آنان انجام شد.
یافته ها: مدت زمان عمل 15-40 دقیقه (متوسط 6/22 دقیقه) و مدت زمان بستری 2 تا 5/2 روز (متوسط 3/2 روز) بود. بیماران به مدت 6 سال پیگیری شدند و هیچ مورد مرگ و میری نداشتند. بهبودی نسبی در بیماران در 100% موارد و بهبودی کامل بعد از ماه اول در 30 بیمار (9/90 %)، بعد از 6 ماه در 28 نفر (8/84 %)، بعد از یکسال در 27 بیمار (8/81 %) و بعد از 2 و 6 سال در 26 نفر (7/78 %) مشاهده گردید. احتباس ادراری در 1 بیمار (03/3 %) و باقیمانده ادراری بیشتر از100 سی سی در 1 بیمار (03/3 %) ایجاد شد که با یک هفته انجام سونوگرافی متناوب برطرف گردید. اضطرار ادراری دنوو نیز در 1 بیمار (03/3%) مشاهده شد که با 3 هفته مصرف داروی آنتی کولینرژیک بهبود یافت.
نتیجه گیری: تعلیق گردن مثانه با نوار صناعی روش سریع کم تهاجم و موثر در درمان بی اختیاری استرسی ادرار می باشد که به دلیل تهاجم کم و زمان کوتاه عمل جراحی و موفقیت بالای آن هم اکنون مورد علاقه بسیاری از متخصصین اورولوژی جهان قرار گرفته است.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 icbc.ir